Budki treehouse – kreatywne rozwiązanie do nowoczesnego biura

Komfortowa i kreatywna przestrzeń w biurze sprzyja wydajności i stymuluje innowacyjne myślenie. Co zrobić, aby wnieść do niej nieco pozytywnej energii? Coraz więcej firm rezygnuje z tradycyjnej aranżacji wnętrza, stawiając na innowacyjne rozwiązania, które wnoszą do biura powiew świeżości. Taki przykładem są budki TreeHouse marki Bejo. Co warto o nich wiedzieć? 

Budki Tree House – funkcjonalne i kreatywne 

TreeHouse to budki przeznaczone do spotkań w mniejszym gronie lub skoncentrowanej indywidualnej pracy w kameralnej i cichej atmosferze. Doskonale sprawdzą się w biurach open space, ponieważ z ich pomocą można stworzyć „mini salę” konferencyjną w centrum dużej przestrzeni. Rozwiązanie to pozwala na odizolowanie się od otaczającego świata i hałasów, które każdego dnia obecne są w biurze, a następnie pełne skoncentrowanie się na telekonferencji czy burzy mózgów. W ten sposób pracownicy nie przeszkadzają współpracownikom znajdującym się w pobliżu, ale w dalszym ciągu mogą utrzymywać z nimi kontakt wzrokowy i komunikować się. Wyciszeniu sprzyjają dodatkowo ścianki o właściwościach dźwiękochłonnych. Sam pomysł stworzenia budki na kształt domku jest niezwykle innowacyjny i kreatywny. TreeHouse wprowadza do biura ciepłą i przytulną atmosferę, w której pracownicy czują się bezpieczni i zmotywowani, aby dawać z siebie wszystko. Trudno o bardziej komfortową i stymulującą przestrzeń do działania!

Budki Tree House – funkcjonalne i kreatywne 
Budki Tree House – maksimum możliwości

Budki Tree House – maksimum możliwości

Budki TreeHouse są nie tylko kreatywne i atrakcyjne pod względem wizualnym, ale to niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które dają mnóstwo możliwości. Dostępne są w szerokiej gamie tkanin oraz dwóch rodzajach drewna (sosnowym i dębowym) dzięki czemu można dopasować je do różnych aranżacji wnętrza. Ich solidna konstrukcja oparta jest na kołach z blokadą, co zapewnia mobilność oraz ułatwia transport. Wewnątrz znajdują się ładowarka USB oraz jedno lub dwa gniazdka napięciowe. Budki TreeHouse mogą przybierać różne postacie – całkowicie otwartych, półzamkniętych, wyposażonych w szkło lub w pełni zamkniętych. Mogą być wyposażone w wygodne tapicerowane fotele i stolik, blaty typu stand desk lub do pracy stojącej czy też komfortowe sofy sprzyjające wypoczynkowi. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych – zarówno odcieniach bardziej stonowanych i klasycznych, jak i barwach intensywnych oraz pełnych energii. TreeHouse to innowacyjne rozwiązanie, które wniesie powiew świeżości do każdej przestrzeni oraz będzie stanowić cichą enklawę pośród hałasów.

Budki treehouse – kreatywne rozwiązanie do nowoczesnego biura