Fotele i krzesła we Wrocławiu – zobacz nasz showroom

Nowoczesne biuro powinno być przyjazne dla pracownika, funkcjonalne oraz... stylowe! Wygląd oraz komfort przestrzeni biurowej ma realny wpływ na samopoczucie pracowników, a także ich wydajność. Największą zmorą obecnych biur są przestrzenie typu open space. Niestety, tak uwielbiane przez pracodawców, często są znienawidzone przez pracowników. Dlaczego? Ze względu na hałas, brak możliwości skupienia się na zadaniu, wieczne zagadywanie przez innych pracowników oraz brak intymności podczas rozmów telefonicznych z klientami. 

Czym kierować się tworząc przestrzeń biurową?


Jak zatem sprawić, żeby przestrzeń biurowa stała się bardziej przyjazna dla pracowników? Odpowiedź jest prosta - wystarczą odpowiednie meble, które pomogą zniwelować poziom hałasu w biurze. Meble te można również zobaczyć w nowo otwartym showroomie w Rynku we Wrocławiu. Znaleźć można tam między innymi:
-    ścianki akustyczne oraz akustyczne panele ścienne,
-    sofy akustyczne,
-    akustyczne budki telefoniczne.

Akustyczne panele ścienne są genialne w swojej prostocie. Nie tylko wygłuszają poziom hałasu w biurze, ale także dekorują ściany! Duża gama kolorów pozwoli na stworzenie indywidualnych dzieł sztuki.

Sofy akustyczne to najbardziej designerskie z mebli biurowych. Wyglądają bardzo nowocześnie, są wygodne i pozwalają na wyciszenie pomieszczeń biurowych. Są one wykonane z materiałów, które pochłaniają hałas. Wysokie oparcia zapewniają chwilę spokoju i intymności w codziennej pracy - podczas rozmów z klientami lub przerwy na lunch. Modułowe rozwiązania niektórych modeli sof pozwalają na rozbudowę wyciszonego miejsca do kilku osób. To zdecydowanie ułatwia szybkie spotkania z zespołem, jednocześnie nie przeszkadzając innym pracownikom w biurze.

Czym kierować się wybierając fotele i krzesła do biura?

Kolejnym elementem, równie ważnym jak cisza oraz komfortowe miejsce pracy jest fotel biurowy. Powinien być skonstruowany zgodnie z zasadami ergonomii, aby zapobiegać lub niwelować bóle kręgosłupa, które mogą pojawiać się przez długotrwałą pracę siedzącą. 


Fotele pracownicze w nowoczesnej przestrzeni mają swoją rolę - muszą chronić zdrowie pracowników i jednocześnie być wygodne. Co jednak z bezpieczeństwem oraz stylem? Nie ma tutaj żadnych wątpliwości - meble w showroomie MP Office we Wrocławiu zawierają obie te cechy. Fotele pracownicze, z chromowanymi nogami będą pasować do wnętrz nowoczesnych. Jednocześnie, są one wyważone oraz bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Materiały, z jakich wykonane są fotele to między innymi skóra ekologiczna, skóra naturalna lub wysokiej jakości tkaniny: bawełna, wełna lub len. Nowoczesny styl współgra z ergonomicznymi rozwiązaniami - siedzisko fotela dostosowuje się do ciężaru użytkownika. Możliwe jest także dopasowanie podłokietników, głębokości siedziska czy nachylenia oparcia. Dodatkowo, niektóre modele foteli posiadają dodatkowe wsporniki odcinków lędźwiowych kręgosłupa. Ogromna ilość kolorów i materiałów sprawi, że każdy fotel zostanie dopasowany do nowo powstającego lub odnawianego biura.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej mebli oferowanych przez MP Office, koniecznie zobacz showroom znajdujący się na Ul. Rynek 49 we Wrocławiu.