Nowoczesne technologie - nowoczesne biuro

Startupy (starsze i nowsze) najczęściej oferują produkty i usługi technologiczne takie jak big data, analityka, internet rzeczy, programowanie, usługi finansowe lub CRM-y. Wysokie zarobki, jakie oferują te branże pozwalają na budowanie kolejnych zespołów. To z kolei wymaga zmiany biura na większe, a do wystroju wnętrza moment ten nadaje się idealnie. Wszystkim osobom długo pracującym przy komputerze zalecamy fotele biurowe zapewniające maksymalny komfort i ergonomię.

 

Startupy kreatywne

Oprócz startupów biznesowych kolejną gałęzią są usługi kreatywne, np. content marketing, social media management lub technologia marketingowa. Wymagana w nich jest nie tylko wiedza, ale i też duża dawka świeżych pomysłów. Nic w biurze nie wyzwala tak kreatywności, jak dobrze urządzone wnętrze. Jakie fotele i krzesła pobudzą wyobraźnię? Mamy 3 mocne typy:

  1. Krzesło Fold - zbudowane z geometrycznych elementów. Lekkie i przestronne, podobne do papierowej konstrukcji origami.
  2. Fotel Hannah - futurystyczne, minimalistyczne i wygodne, taki jest fotel Hannah, który doskonale sprawdzi się w salach konferencyjnych i gabinetach zarządów.
  3. Bouli - nie fotel, nie krzesło, lecz prawdziwe dzieło sztuki! Dekoracyjny mebel z pełną gamą funkcjonalności i wygody. Inspiruje i jednocześnie dekoruje biuro.

 

Fotele i krzesła showroom w Warszawie

Wszystkie powyższe modele znajdziesz w ofercie MP-OFFICE. Odwiedź nas i sprawdź fotele i krzesła showroom w Warszawie na ulicy Komitetu Obrony Robotników 48. Nasi specjaliści doradzą, w jaki sposób urządzić wnętrze, aby było komfortowe i designerskie - zarówno nowopowstałe, jak i istniejące od dłuższego czasu.