Jakie meble wybrać do gabinetu?

Codzienne użytkowanie niewygodnego krzesła biurowego może doprowadzić do trwałych i bolesnych schorzeń kręgosłupa - rwy kulszowej, a nawet dyskopatii. Coraz szybsze tempo życia oraz większa ilość pracy przy komputerze, wymaga dostosowania odpowiednich mebli dla pracowników.

 

Krzesła gabinetowe - komfort i zdrowie


Rozwiązaniem będą krzesła gabinetowe, które dzięki ergonomicznej konstrukcji, automatycznie dopasowują się do użytkownika, biorąc pod uwagę ciężar siedzącego. Pełna synchronizacja krzesła zwiększa komfort użytkowania przez wiele godzin. Dodatkowo wentylowane oparcie przydaje się w cieplejsze dni. Podłokietniki oraz szerokie oparcie poprawiają koncentrację w pracy. Elementy te, nie tylko poprawiają jakość pracy, ale też niwelują problemy z kręgosłupem. Nad bezpieczeństwem pracownika czuwa silna i trwała konstrukcja.

 

Meble to dopiero początek - czyli stylowe fotele gabinetowe

 

Stylowe fotele gabinetowe sprawiają, że uczestnikom spotkania przyjemniej płynie czas, a podczas spotkań zespołowych, wszystkim napływają lepsze pomysły do głowy. Co jednak z pracownikami, którzy przebywają w biurze najdłużej?
Dla pracowników biurowych rozwiązaniem będą stylowe fotele gabinetowe. Są one połączeniem wygody i pięknego designu. Ergonomia, z jaką zostały wykonane to efekt wieloletniego doświadczenia wielu marek. Wiele modeli posiada dodatkowe wsparcie części lędźwiowej kręgosłupa. Szerokie oparcie, które dostosowuje się do kręgosłupa użytkownika to nie wszystko. W wielu modelach możliwa jest również regulacja głębokości i odchylenia siedziska. To wszystko sprawia, że poprawia się jakość pracy, zadowolenie pracownika, a także zniwelowane są powikłania wielogodzinnej pracy biurowej.

Czy styl może iść w parze z wygodą i bezpieczeństwem? Zdecydowanie tak! Specjalna konstrukcja fotela (zwłaszcza obrotowego) zapewnia komfortowe poruszanie się, bez obaw o przechylenie się w jakąkolwiek stronę. Obrotowa podstawa fotela jest jednocześnie funkcjonalna, jak i bardziej przyjazna pracownikowi w wykonywaniu codziennych obowiązków. Chromowane podstawy fotela wyglądają elegancko i pasują do każdego wariantu kolorystycznego reszty fotela. Materiał, z jakiego mogą zostać wykonane stylowe fotele gabinetowe to skóra (naturalna lub ekologiczna), wysokiej jakości tkanin: wełny, bawełny, lnu lub weluru.

Stylowe fotele gabinetowe szczególnie przyciągną wzrok pracowników w agencjach marketingowych, oddziałach bankowych czy redakcji magazynów dla kobiet.