Jakie wybrać krzesła do restauracji?

Pierwsza randka, oświadczyny, urodziny, a nawet spotkania biznesowe - klasyczny styl i elegancja zawsze będą modne. Krzesła restauracyjne we włoskim stylu są wykonane z drewna (model Ironica) i nawiązują do tradycyjnych wartości - naturalności, która przetrwa wiele lat. Model Nemea to nawiązanie do designu Hansa Wegnera z lat 90. Prostota i elegancja nigdy nie wyjdą z mody.

Krzesła restauracyjne dla restauracji fusion

Dla ciągłych poszukiwaczy nowych smaków restauracja fusion będzie doskonałym wyborem. Nowoczesność w tym przypadku wkracza nie tylko w element gastronomii, ale też i wystroju wnętrza. Krzesła restauracyjne w lokalu fusion to połączenie tradycyjnych materiałów połączonych z nowoczesnym sznytem. Kombinacja kształtów i kolorów sprawia, że każdy miłośnik zaskakujących połączeń będzie pozytywnie zaskoczony.

Krzesła restauracyjne dla burgerowni

Nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca na spotkania ze znajomymi jak modna knajpka. Pomimo szybkiego tempa życia, zawsze należy znaleźć chwilę dla bliskich osób. Najlepszą czynnością dla podtrzymania więzi jest… jedzenie! Wygodne krzesła restauracyjne z podłokietnikami jak model Zoo lub Com pozwolą komfortowo spędzić czas na rozmowach i jedzeniu do późnych godzin nocnych.

Sprawdź naszą ofertę :

- Krzesła Sedus

- Krzesła Noti

- Krzesła Bejot