Nie wracasz jeszcze do pracy w biurze?

NIE MA JAK W DOMU

Dla niektórych praca w domu może być prostą codzienną rutyną, podczas gdy dla innych może oznaczać znalezienie się w zupełnie nowej rzeczywistości. Bez względu na to, czy pracujesz w domu w pełnym czy w niepełnym wymiarze godzin, bardzo ważne jest oddzielenie miejsca pracy od reszty domu by uczynić swoje życie wygodniejszym.

STWÓRZ BIURO DOMOWE INSPIROWANE TRENDAMI 2020

KAŻDA PRZESTRZEŃ JEST ODPOWIEDNIA

Jeśli wydaje się, że w Twoim mieszkaniu nie ma miejsca lub Twoje obecne biuro wymaga przemeblowania, zainspiruj się naszymi przykładami aranżacji różnych pokoi na przestrzenie biurowe z produktami Bejot. Niezależnie od tego, ile masz miejsca, zawsze znajdziesz idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zobacz, jak łatwo możesz wybrać produkty pasujące do Twojej przestrzeni.

Produkty Bejot : Epocc EP 215, Epocc EP H, Orte OT4L, Ovidio OV 5R white

ABSTRAKCYJNA ENERGIA

Odważne wzory i wyraziste kolory inspirowane abstrakcją i ekspresjonizmem tworzą zabawny, swobodny trend we wnętrzach. Jego celem jest wzbudzenie emocji i stworzenie nastroju dzięki odważnej geometrii, ręcznie rysowanym szkicom i zabawnym blokom kolorów. Ten trend pozwala nam na odwagę w łączeniu kolorów w kombinacjach - czerwieni z granatem lub musztardy z fioletem. Doskonale widać artystyczny blask tego nowego trendu.


PROPOZYCJE KOLORÓW

STRUKTURALNA PROSTOTA

Ustrukturyzowana prostota ma na celu stworzenie subtelnego podejścia do wnętrz, które odzwierciedla spokojną i zachęcającą przestrzeń w twoim domu, aby pomóc się zrelaksować i zregenerować. Kolorystyka skupia się na miękkich i ciepłych neutralnych kolorach. Różne tekstury zwiększają wielowymiarowość, a użycie czystych surowców dodaje zrównoważonego charakteru. Ten trend tworzy spokojną, wygodną przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

 

INSPIRACJA

 

 

EKOLOGICZNY BIOPHILIC

Bejot czerpie wiele inspiracji z BIOPHILII - koncepcji odnoszącej się do ludzkiego przywiązania do natury. Oczywiście, biophilic design to coś więcej niż tylko dodawanie roślin do domu - koncentruje się również na poprawie jakości powietrza, akustyki i komfortu cieplnego w pokojach. Trend ten to również coś więcej niz estetyka, ponieważ badania pokazują, że włączenie naturalnych elementów do środowiska może pomóc zmniejszyć stres i ciśnienie krwi, a także poprawić wydajność i samopoczucie.

PROPOZYCJE KOLORÓW

 

GLAMOUR

To odważny i pewny siebie styl na 2020 rok. Podnosząc poprzeczkę, trend ten charakteryzuje się dorosłością która łączy wyrafinowaną elegancję lat trzydziestych z odrobiną stylu lat siedemdziesiątych. Dla kluczowych elementów we wnętrzu wybierz bogate odcienie, takie jak błękit królewski lub rubin, zmieszanych z cieplejszymi odcieniami ochry, różu i brązu. Dodaj szyku metalicznymi akcentami - pomyśl o lśniącym złocie, oksydowanej miedzi, szczotkowanym mosiądzu i brązie.

JAK PRACOWAĆ Z DOMU: 5 WSKAZÓWEK OD ZESPOŁU BEJOT

W trakcie nowej pandemii koronawirusa wiele firm wdraża dobrowolne lub obowiązkowe zasady dotyczące pracy w domu. Oznacza to, że wielu z nas zmaga się z nietypowym wyzwaniem: po raz pierwszy pracy w pełnym wymiarze domu. Poniżej zebraliśmy kilka świetnych porad i wskazówek od naszego zespołu Bejot.

Wybierz dedykowane miejsce do pracy.

To, że nie pracujesz w biurze, nie oznacza, że nie możesz mieć biura. Zamiast pracować w swoim pokoju lub na kanapie - poświęć konkretny pokój lub powierzchnię w domu do pracy.

Zorganizuj swój dzień jak w biurze.

Aby dotrzymać harmonogramu, posegmentuj to, co zrobisz i kiedy w ciągu dnia. Jeśli masz kalendarz online, twórz osobiste wydarzenia i rzypomnienia, które podpowiadają, kiedy rozpocząć nowe zadania.

Pracuj, kiedy jesteś najbardziej wydajny.

Aby wykorzystać swoje najbardziej produktywne okresy, zaplanuj swoje trudniejsze zadania, na moment w którym wiesz, że Twoja praca jest bardziej wydajna. Korzystaj z punktów dnia, gdy nie jesteś w pełni skupiony, aby zakończyć łatwiejsze, logistyczne zadania, które są również w twoich obowiązkach.

Użyj technologii, aby pozostać w kontakcie.

Praca w domu może pomóc ci skoncentrować się na pracy w krótkim okresie, ale może też sprawić, że poczujesz się odcięty. Narzędzia do wideokonferencji ułatwią Ci kontakt ze współpracownikami i przypomną o tym, jak Twoja praca przyczynia się do budowania wspólnego sukcesu.

Utrudnij sobie dostęp do mediów społecznościowych.

Aby przeciwdziałać łatwości korzystania z mediów społecznościowych w godzinach pracy, usuń je ze skrótów przeglądarki i wyloguj się z każdego konta. To gwarancja, że nie będziesz miał ochoty robić zbyt wielu przerw towarzyskich w ciągu dnia.

 

WYBIERZ SWOJE KRZESŁO

 

LUMI LM 102

 

Momo Mo 102 Black

 

 

 

 

WYBIERZ ULUBIONĄ TKANINĘ