Szafy gabinetowe - pojemna elegancja

Jakie cechy powinny mieć szafy gabinetowe ? Przede wszystkim powinny być pojemne, wielofunkcyjne oraz designerskie. Czy istnieje idealne połączenie tych trzech cech? My już znamy odpowiedź na to pytanie. Wysokie szafy doskonale będą pasować do pomieszczeń wysokich i obszernych. Ich modułowe rozwiązanie pozwala na dostosowanie szafy pod aranżację wnętrza i własną wyobraźnię!

Szafa do open space

Biura typu open space często posiadają jedną wspólną cechę - duży metraż. Szafa biurowa w takim wypadku może pełnić rolę wystroju wnętrza, a nawet być reprezentacyjnym meblem biurowym. Jeśli szafa będzie komponować się z resztą umeblowania wnętrza, to miejsce pracy stanie się spójne, a koncentracja pracowników znacznie wzrośnie przez brak elementu odciągającego uwagę. Mowa tutaj o szafach, których klasyka połączona z nowoczesnym wyglądem i wysokiej jakości materiałami. Szafa biurowa doskonale wygląda jako pojedynczy mebel lub w zestawiona z dodatkowymi modułami.

 

Więcej miejsca w mniejszym pomieszczeniu?

Dla biur w których miejsce jest na wagę złota, ergonomiczne rozwiązania będą najcenniejsze. Nowoczesne biurko w szafie to połączenie komfortowej przestrzeni do pracy oraz miejsca do przechowywania niezbędnych dokumentów. Rozwiązanie cechuje eleganckie połączenie szafy i biurka w taki sposób, aby zachować prywatność pracowników z jednoczesną możliwością bezproblemowej komunikacji między nimi. Całość dopełnia wysoka jakość materiałów oraz ergonomia poprawiająca jakość pracy.