Szafy gabinetowe - pojemna elegancja

Szafy dla każdej przestrzeni biurowej

 

Jakie cechy powinny mieć szafy biurowe? Przede wszystkim powinny być pojemne, wielofunkcyjne oraz designerskie. Czy istnieje idealne połączenie tych trzech cech? My już znamy odpowiedź na to pytanie. Wysokie szafy doskonale będą pasować do pomieszczeń wysokich i obszernych. Ich modułowe rozwiązanie pozwala na dostosowanie szafy pod aranżację wnętrza i własną wyobraźnię!

 

Szafa do open space

 

Biura typu open space często posiadają jedną wspólną cechę - duży metraż. Szafa biurowa w takim wypadku może pełnić rolę wystroju wnętrza, a nawet być reprezentacyjnym meblem biurowym. Jeśli szafa będzie komponować się z resztą umeblowania wnętrza, to miejsce pracy stanie się spójne, a koncentracja pracowników znacznie wzrośnie przez brak elementu odciągającego uwagę. Mowa tutaj o szafach, których klasyka połączona z nowoczesnym wyglądem i wysokiej jakości materiałami. Szafa biurowa doskonale wygląda jako pojedynczy mebel lub w zestawiona z dodatkowymi modułami.

Więcej miejsca w mniejszym pomieszczeniu?

 

Dla biur w których miejsce jest na wagę złota, ergonomiczne rozwiązania będą najcenniejsze. Nowoczesne biurko w szafie to połączenie komfortowej przestrzeni do pracy oraz miejsca do przechowywania niezbędnych dokumentów. Rozwiązanie cechuje eleganckie połączenie szafy i biurka w taki sposób, aby zachować prywatność pracowników z jednoczesną możliwością bezproblemowej komunikacji między nimi. Całość dopełnia wysoka jakość materiałów oraz ergonomia poprawiająca jakość pracy.