Twoje biuro po pandemii - nowy porządek.

Choć wielu z Nas, pracujących w domu przywykło do sytuacji i nauczyło się pracować wśród biegających po domu dzieci czy zwierząt (domagający się pieszczot i głaskania kot czy pies to też rozpraszacz!), z nieukrywaną tęsknotą oczekujemy możliwości powrotu do biura.

Doceniamy oddzielenie życia prywatnego od zawodowego, oczekującego na nas komfortowego, sprzyjającego koncentracji stanowiska pracy. Wreszcie – miejsca wymiany myśli, spostrzeżeń z kolegami, nieformalnych spotkań.
Tu pojawia się pewna wątpliwość.

Chcemy wrócić do pracy, do naszych porannych spotkań i rozmów przy kawie, ale jednocześnie zastanawiamy się jak zrobić to przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.  
Biura potrzebują odpowiedniego przygotowania - według nowych zasad społecznych odległości, pracownicy powinni być od siebie oddaleni na ok. 1,5 – 2m. Ale jak do tego dostosować obecne biuro?

W M.P. Polska pracujemy nieustannie nad opracowaniem najlepszych z możliwych na rynku rozwiązań, które będą mogły być szybko i łatwo zaadoptowane do nowej sytuacji. Potrzeby oddzielenia, separacji przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnej atmosfery pracy.

Liczą się dla Nas rozwiązania, które będą łatwe do zastosowania. Jednym z nich są przezierne przegrody z plexi. Świetne rozwiązanie sprawdzające się w już istniejących biurach, ale również systemy modułowe, łatwe w czyszczeniu - zmywalne. Stabilne i estetyczne.

Jeśli masz podobny problem i zastanawiasz się jak przearanżować swoje biuro, czekamy na sygnał od Ciebie! - nasi Architekci chętnie pomogą zarówno przy projektowaniu nowej powierzchni biura, jak i w dostosowaniu dotychczasowej przestrzeni pracy do nowej rzeczywistości.