Historia pokazuje, że życie, biznes i polityka od wieków toczą się wokół stołu, dlatego w M.P. Polska podpowiadamy, jakie stoły i stoliki najlepiej wybrać do biura, a jakie do urzędu czy gabinetu, także tego w plenerze! To meble uniwersalne i ponadczasowe, ale w całkiem nowym wydaniu: świeżym, innowacyjnym, mobilnym.

Nieznośna lekkość blatu

Idealny wybór dla przestrzeni, w których często zmienia się aranżacja albo tych, w których to aranżacja nieoczekiwanie zmienia swoją przestrzeń. Nie daj się zaskoczyć i wyposaż swoje biuro czy gabinet w mobilny stolik ze składanym blatem – Skill marki Wiesner Hager, który w razie potrzeby można szybko przenieść do sali konferencyjnej czy plenerowej bez ryzyka, że zdjęcie z tego wydarzenia stanie się memem! ;)
Stoliki mają kółka, dostępne są w różnych formatach i wykonane są z najwyższej jakości materiałów: stali,
drewna i laminatów w wielu kolorach do wyboru
. Łączą niepowtarzalne wzornictwo z ponadczasową
funkcjonalnością.

Nieznośna lekkość blatu

Razem czy osobno?

A może lepiej jedno i drugie? Po co się ograniczać, skoro kolekcja Brainstorm modułowych mebli uznanej niemieckiej marki Sedus w każdej chwili daje możliwość wyboru biurowej aranżacji w zależności od aktualnych potrzeb firmy i pracowników? Szkolenia i warsztaty ad hoc? Nie ma sprawy! Spontaniczna burza mózgów? Szybkie przegrupowanie mebli i gotowe! Wykład, seminarium?
Tu doskonale sprawdzi się nowoczesna, mobilna mównica z blatem o regulowanej wysokości i kolumnami. Kto z Państwa jest za...?

Razem czy osobno?
Razem czy osobno?
# Agilespace, czyli pracownik wywołany do tablicy...

# Agilespace, czyli pracownik wywołany do tablicy...

Se:Lab Tableboard marki Sedus to mobilny stół i biała tablica w jednym, coś w sam raz dla miłośników gadżetów i designu najwyższej jakości. Osadzony jest na kółkach, ma regulowaną elektrycznie wysokość i zapisywalny blat, który obraca się w pionie! Kiedy jest taka potrzeba, możemy go wykorzystać jako tablicę czy firmowy organizer ścienny lub przechować w formie biurka bez zajmowania dodatkowego miejsca. Ten świetnie zaprojektowany praktyczny mebel gwarantuje komfort w dynamicznym miejscu pracy, wyposażony jest w akumulator, dzięki czemu może być używany niezależnie od stacjonarnych źródeł zasilania. Se:Lab Tableboard to kolejna w naszym zestawienia propozycja z kolekcji marki Sedus, specjalizującej się w projektowaniu przełomowych rozwiązań dla biur.
Do historii designu przeszedł m.in. pierwszy na świecie fotel obrotowy „Federdreh” ze sprężyną gazową wynaleziony w 1925 przez Alberta Stolla. Teraz firma wypuszcza na rynek kolejne swoje biurowe patenty dedykowane zmiennemu środowisku pracy i zgodne z filozofią #agilespace, a wśród nich biurko z najszybszą na świecie elektryczną regulacją wysokości blatu i wspomniany już wcześniej Se:Lab Tableboard. Must Have w każdym nowoczesnym biurze! Dodajmy, że M.P. Polska jest wieloletnim dystrybutorem marki Sedus.

Biuro w domu

A teraz stylowa i praktyczna propozycja do domowego biura, w którym większość z nas spędziła ostatni pandemiczny rok. Secretair to współczesna wariacja na temat sekretarzyka, który od XVIII wieku podbijał europejskie salony. Jednak zamiast bogato rzeźbionych szufladek i tajemniczych schowków ukrytych pod drewnianą roletą, proponujemy świeższą, nieco lżejszą, ale też ciekawie zaprojektowaną i świetnie wykonaną formę. Ten mebel nie zajmuje dużo miejsca i doskonale wpasowuje się w każdą przestrzeń. Dodatkowy pulpit pomieści wszystkie potrzebne drobiazgi: telefony, ładowarkę, a nawet kałamarz i gęsie pióro. Na wypadek, gdyby jakiś współczesna skryba szukał inspirującego miejsca do twórczej pracy.

Biuro w domu
Wystrój gabinetowy

Wystrój gabinetowy

I na koniec zrobi się poważnie, bo mamy propozycję dla kadry zarządzającej. Będą eleganckie kształty, delikatne, chromowane detale, połyskujące blaty, drewno, metal np. z kolekcja Temptation Prime czy Invitation marki Sedus. Solidne stoły do ekskluzywnych gabinetów i futurystyczne konstrukcje na fikuśnych nogach do standardowych pokoi biurowych. M.P. Polska to bezkonkurencyjny na polskim rynku katalog mebli biurowych i eksperci, którzy wiedzą, jak zaprojektować dobre biuro, przestrzeń przyjazną pracy i współpracy. Kompletując meble do swojej firmy warto pamiętać jednak, że prawdopodobnie najważniejszym stołem jest ten, przy którym pije się kawę i rozmawia. O biznesie oczywiście ;)

Polecane artykuły

Prawie jak w Yellowstone! Jeszcze biuro czy już park?
20-06-2024

Prawie jak w Yellowstone! Jeszcze biuro czy już park?

Zobacz
Meble z mórz, pokrzyw i oceanów
13-06-2024

Meble z mórz, pokrzyw i oceanów

Zobacz
Pssst! O dobrych decybelach i sztuce projektowania ciszy
09-05-2024

Pssst! O dobrych decybelach i sztuce projektowania ciszy

Zobacz
Udostępnij

Latające biura: o mobilnych stołach i firmowych patentach na przestrzeń

Latające biura: o mobilnych stołach i firmowych patentach na przestrzeń