Doświadczenie

kompetentny zespół

multibrandowość

rozwiązania alternatywne

kompleksowa obsługa

terminowość (rozwiązania zastępcze)

transport i montaż z rzetelnym serwisem

wsparcie posprzedażowe

produkty ekologiczne

Jakiego miejsca pracy dziś potrzebujemy?

Odpowiedzi szukamy codziennie, bowiem każdy projekt to nowy rozdział, nad którym pracujemy z pełnym zaangażowaniem, słuchając potrzeb przyszłych użytkowników. Dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania z szerokiego portfolio naszych dostawców, zapewniając wysoką funkcjonalność i jakość produktów oraz współpracę ze stabilnymi partnerami.

Projektujemy rozwiązania dla przestrzeni biznesowych, zgodnie z aktualną wiedzą, nowymi technologiami, z szacunkiem dla trendów i tradycji. I tak już od 30 lat.

Zadowolenie z przebiegu współpracy, określonych efektów i dobrej komunikacji są dla nas kluczowe i wiemy, jak je osiągnąć!

Nasz zespół

Dziś nasza firma to doświadczony zespół kilkudziesięciu ekspertów z różnych dziedzin, którzy z uwagą i pasją przyglądają się współczesnym trendom i nowym technologiom, by wybrać te najbardziej odpowiadające Państwa potrzebom - te dla Państwa najlepsze. 

To właśnie niezawodni ludzie i ich wysokie kompetencje w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem, są siłą napędową naszego teamu. 
Towarzyszymy i doradzamy Państwu na każdym etapie realizacji projektu – od pomysłu i analizy potrzeb, poprzez dobór rozwiązań, projekt wnętrza, koordynację projektu i jego wykonanie. 

Poznajmy się!

JULIEN VANDER STRAETEN

JULIEN VANDER STRAETEN MEMBER OF THE BOARD

JOLANTA DĄBROWSKA

JOLANTA DĄBROWSKA DYREKTOR

AGATA KRASNODĘBSKA

AGATA KRASNODĘBSKA FINANCIAL & HR MANAGER

KRZYSZTOF RUTKOWSKI

KRZYSZTOF RUTKOWSKI BRANCH MANAGER

KRZYSZTOF DMOCHOWSKI

KRZYSZTOF DMOCHOWSKI BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

MARZENA STACZYŃSKA

MARZENA STACZYŃSKA BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

KAMIL KAPCIŃSKI

KAMIL KAPCIŃSKI BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

PIOTR SZYMAŃSKI

PIOTR SZYMAŃSKI KEY ACCOUNT MANAGER

JACEK KOLASIŃSKI

JACEK KOLASIŃSKI SENIOR PROJECT MANAGER

JOANNA ZIELIŃSKA

JOANNA ZIELIŃSKA KEY ACCOUNT SALES REPRESENTATIVE

ANNA ROSIAK

ANNA ROSIAK SENIOR INTERIOR DESIGNER

KATARZYNA MAŃKOWSKA

KATARZYNA MAŃKOWSKA SALES & MARKETING MANAGER

MAGDALENA MALINOWSKA

MAGDALENA MALINOWSKA CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

MAŁGORZATA LEMAŃSKA

MAŁGORZATA LEMAŃSKA CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

MARCIN GADOMSKI

MARCIN GADOMSKI LOGISTIC MANAGER

BARBARA GARBACIK

BARBARA GARBACIK CUSTOMER SERVICE MANAGER

MARIA ROSIK

MARIA ROSIK LOGISTIC COORDINATOR

SEBASTIAN ŁUKOWSKI

SEBASTIAN ŁUKOWSKI CUSTOMER SERVICE COORDINATOR

Historia

Wyjazd integracyjny, Belgia 2000

Nasza historia zaczęła się w 1994 roku w Warszawie, kiedy Pierre Moorkens założył firmę Moorkens Projects Pologne (później M.P. Polska), stanowiącą część ALCOPA – jednego z największych holdingów rodzinnych w Europie. Firma reprezentowała dwie marki: GDB i BURO MARKET.

Dwa lata później, w 1996 roku został otwarty Oddział w Poznaniu z siedzibą w Centrum handlowym Giant.
W pierwszej połowie 2007 roku staliśmy się samodzielną jednostką organizacyjną ze 100% udziałem prywatnego kapitału belgijskiego.
Następnie w 2015 roku przenieśliśmy warszawską siedzibę firmy do ekologicznego i certyfikowanego biurowca GreenWings Offices, oferując ponad 450 m2 ekspozycji. Zaledwie rok później zmieniliśmy także siedzibę w Poznaniu, udostępniając 150 m2 powierzchni pokazowej.

Obecnie nasz showroom w Warszawie to powierzchnia ponad 480 m2, zlokalizowany na 6 piętrze w budynku GreenWings Offices z pięknym widokiem w kierunku centrum miasta.

Od początku wierzyliśmy, że dobrze zaprojektowane, funkcjonalne wnętrza mogą zmieniać jakość naszego życia. Nie myliliśmy się. Po długich szarych dekadach, kiedy wszystkie biura w Polsce wyglądały tak samo, przyszedł czas na zmianę stylu i estetyczną rewolucję. Z perspektywy młodej warszawskiej firmy obserwowaliśmy, jak zmieniająca się architektura miejska, trendy w projektowaniu, moda i design. Ukształtowały także nas samych – nasze domy, mieszkania, biura, nasz styl życia. I nasze marzenia, również te biznesowe – o tworzeniu pięknych, przytulnych, funkcjonalnych i ponadczasowych przestrzeni biurowych. Z radością spełniamy je już od ponad 30 lat.