Noti Meble i krzesła

Wygoda, funkcjonalność i estetyka. To trzy cechy, które przychodzą nam do głowy w pierwszej kolejności, kiedy myślimy o meblach biurowych, a przede wszystkim o fotelach. Poznaj NOTI – krzesła inne niż inne – i stwórz swoim pracownikom oraz gościom przestrzeń do pracy i odpoczynku, w której będą czuć się dobrze. Nikt lepiej niż NOTI nie potrafi łączyć ze sobą tylu ciekawych rozwiązań i zaskakujących pomysłów.

NOTI – meble, które powstają z pasji i potrzeby funkcjonalności


Firma NOTI ta polska marka, obecna na rynku już od kilkunastu lat. Każdy projekt, który został przez nią stworzony, jest przemyślany i dopracowany, a najważniejszym kryterium zawsze jest funkcjonalność i dopasowanie mebla do stylu życia oraz oczekiwań osoby, która w przyszłości będzie użytkować dany produkt. Na wyjątkowość rozwiązań od tej marki składają się – oprócz ponadczasowego designu – najwyższej jakości materiały oraz technika ręcznego wykonania, a różnorodność stylistyki sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownik dobierze dla siebie coś skrojonego na miarę potrzeb. Jednocześnie meble NOTI są uniwersalne – fotele, krzesła czy sofy tej firmy zachwycają fenomenalnym połączeniem prostoty i awangardy, funkcjonalności i piękna, pasji i nuty szaleństwa, jakości i dostępności. To coś, co koniecznie musisz mieć w swoim biurze.
 

Noti

Szukasz foteli, które zaskakują? Poznaj krzesła NOTI!


Krzesła NOTI zostały stworzone tak, by najpierw zachwycały, gdy na nie spojrzymy, a potem gwarantowały relaks i wygodę. Dlatego marka łączy wyjątkowe projekty z najlepszymi materiałami oraz dobrze przemyślaną ergonomią i funkcjonalnością – dzięki temu podczas pracy przy biurku ciało może odpocząć, zapaść się wygodnie w miękkim, a jednocześnie podtrzymującym ciało krześle. Firma oferuje zarówno sofy i fotele, na których ugościsz swoich klientów, jak i krzesła biurowe oraz konferencyjne dla twoich pracowników, którzy zasługują na najlepsze warunki pracy. W projektach krzeseł NOTI nie stroni także od nietypowych rozwiązań i wyjątkowych kształtów, które można wykorzystać na różne sposoby. Doskonałym przykładem będzie linia Bouli, czyli linia foteli o różnorodnych bryłach, które wcale nie muszą stać na nogach. Mogą również… wisieć pod sufitem! Dzięki temu mebel pełni też funkcję huśtawki, co zachwyci niejedną osobę. W końcu w każdym z nas kryje się dziecko i każdy z nas doceni nietypowe rozwiązania, nadające koloryt firmie. Bo kto powiedział, czy trzeba pracować w klasycznym fotelu biurowym? NOTI przełamuje schematy i klasyczne myślenie o meblach biurowych.

NOTI Mischell – relaks w cenie krzesła


Marka NOTI przez lata swojej działalności wielokrotnie pokazała już, że komfort użytkownika stawia ponad wszystko. Wyrazem tej zasady są fotele relaksacyjne NOTI Mischell – meble gabinetowe, których nowoczesny projekt zachwyca swoim wyglądem oraz wygodą. To krzesło formie kubełka, w którym można się zapaść i zrelaksować. Jednocześnie jest to mebel stabilny, którego konstrukcja gwarantuje dużą wytrzymałość. Dostępnych jest kilka modeli krzeseł NOTI z tej linii: na płozach, na zwykłych nogach oraz na krzyżaku. Jak by tego było mało, NOTI Mischell sprawdza się nie tylko przy biurku. To coś, co z dumą możesz postawić w pomieszczeniach dla gości, w pomieszczeniach reprezentacyjnych, które muszą wyglądać nienagannie i robić dobre wrażenie. Funkcjonalność tego krzesła zaskoczy niejedną osobę, która na nim usiądzie. Firma zadbała także o uniwersalność i możliwość personalizacji – a wszystko dzięki dużemu wyborowi kolorów oraz rodzajów tapicerki. To sprawia, że każdy może dowolnie dobrać mebel do swojego gustu oraz jeszcze bardziej dopasować go do swoich potrzeb oraz oczekiwań.

Meble NOTI w MP Office


Zapraszamy do naszego sklepu – oferujemy szeroką gamę produktów marki NOTI, którą cenimy za wieloletnią pasję, ciągły rozwój, ogromną wiedzę i niechodzenie na kompromisy. Ich meble zawsze są na sto procent – stuprocentowo wygodne, stuprocentowo estetyczne i stuprocentowo funkcjonalne. I w tym właśnie tkwi sekret doskonałości i sukcesu firmy NOTI.  A ten sukces z łatwością może przełożyć się i na twój sukces.