Mebelux

Mebelux jest polskim producentem mebli i systemów biurowych. Od ponad 23 lat w swojej fabryce, zlokalizowanej w Ostródzie produkuje zróżnicowane pod względem stylu meble i systemy pracownicze, gabinetowe i konferencyjne. Styl proponowanych przez Mebelux rozwiązań wyróżnia prostota, wysoka jakość stosowanych materiałów i zamiłowanie do szczegółów.

W tym roku system Aske, nawiązujący do wzornictwa skandynawskiego, charakteryzującego się przytulnością i naturalną prostotą został doceniony przez jurorów najważniejszego konkursu wzornictwa w Polsce,i  zdobył tytuł Dobry Wzór 2020. Marka Mebelux jest też najstarszym Partnerem firmy M.P. Polska- pracujemy ze sobą od ponad 20 lat!

Mebelux

Za co uwielbiamy meble Mebelux? Powodów jest sporo, ale przede wszystkim za ponadczasowość, zróżnicowaną ofertę oraz wysokiej jakości produkty, które sprzyjają efektownej i skoncentrowanej pracy. Marka ma w swojej ofercie kilka starannie dopracowanych kolekcji mebli biurowych, które różnią się charakterem oraz przeznaczeniem. NET to meble biurowe nowoczesne, które łączą w sobie minimalizm z funkcjonalnością. Prosta konstrukcja i surowe formy nawiązują do modnego stylu industrialnego. PROFIL to z kolei kolekcja wyróżniająca się nowoczesną i ekskluzywną linią wzorniczą, dedykowaną do gabinetów menadżerskich. Natomiast AVION to modułowe rozwiązania o czystej i klasycznej formie, sprzyjające kreatywności i podejmowaniu dobrych decyzji. Mebelux meble to ponadczasowe projekty, które sprawią,że każde biuro stanie się lepsze!