Niemieckie meble biurowe – funkcjonalne i designerskie

Niemieckie meble biurowe – funkcjonalne i designerskie

Nowoczesne, funkcjonalne, niezawodne oraz solidne – taką opinią cieszą się niemieckie meble biurowe. Cenione są także za nowatorskie technologie, doskonałą jakość i atrakcyjny design. Nic dziwnego, że już od wielu lat to najchętniej wybierane propozycje do przestrzeni biurowych w naszym kraju. Wśród nich liderem jest marka Sedus, oferująca bardzo bogaty asortyment wyposażenia biurowego, obejmujący fotele i sofy biurowe, stoły i biurka konferencyjne oraz do pracy indywidualnej, lady recepcyjne, systemy przechowywania czy też budki akustyczne. Dlaczego warto stawiać właśnie na niemieckie meble, urządzając swoją przestrzeń biurową?

Nowatorskie technologie

Niemieccy producenci mebli przykładają ogromną wagę do najnowszych technologii, dzięki czemu oferowane przez nich propozycję są wyjątkowo komfortowe oraz przyczyniają się do efektywnej pracy. Wyraźnie można to zaobserwować na przykładzie krzeseł biurowych. Są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii oraz wyposażone w regulowane zagłówki oraz podłokietniki. Dzięki inteligentnemu systemowi automatycznego ważenia w zaledwie kilka chwil dostosowują się do użytkownika – co ma szczególne zastosowanie w biurach stawiających na activity based working. System takie jak „dorsokinetic” oraz „sedo-lift” sprawiają, że oparcie może śledzić każdy ruch pracownika, zapewniając maksymalną swobodę i sprzyjając utrzymaniu zdrowej postawy. W niemieckich meblach zastosowano też nowatorskie technologie, dzięki którym wyróżniają się spośród innych modeli – przykładem może być biurko z najszybszą na świecie elektryczną regulacją wysokości blatu. Starannie przemyślane modele, które mogą zostać wyposażone w ścianki, wspierają dobrą komunikację, a jednocześnie zapewniają skoncentrowaną pracę.

Nowatorskie technologie
Nowoczesne i designerskie meble niemieckie

Nowoczesne i designerskie meble niemieckie

Niemieckie meble to też nowoczesny design, a jak wiadomo wyposażenie wnętrz biurowych powinno być nie tylko ergonomiczne i wygodne, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym. Estetyczne i modne meble to doskonała wizytówka, świadcząca o profesjonalnym podejściu. Wśród szerokiej oferty mebli niemieckich znajdziemy zarówno takie utrzymane w minimalistycznym stylu, jak i modele nieco bardziej klasyczne. Stoły wyróżniają się elegancką stalową konstrukcją, a dzięki naturalnym, drewnianym blatom wnoszą do wnętrza nieco ciepła. Wyposażone w estetyczne systemy okablowania pomagają zachować na biurku ład i porządek oraz przyczyniają się do bezpieczeństwa pracowników. Biurka dostępne są w różnej kolorystyce, dzięki czemu z łatwością można stworzyć z ich pomocą spójną i harmoniczną aranżacje. W bogatej ofercie niemieckiego producenta nie brakuje też propozycji nieco bardziej awangardowych, na przykład stołów konferencyjnych w nietypowych, nieregularnych kształtach czy budek akustycznych, które stają się coraz popularniejsze na naszym rynku.

Designerskie meble biurowe

Meble, które wybierasz do biura wiele mówią o Twojej firmie! Dlatego warto postawić na sprawdzone i niezawodne rozwiązania, czyli projekty z jednej strony wygodne i ergonomiczne, a z drugiej – profesjonalnie i świetnie zaprojektowane. Designerskie meble biurowe niemieckiej marki Sedus z pewnością odmienią Twoje biuro – pod względem ergonomii, zapewniając pracownikom komfort i właściwą pozycję przy pracy, ale także pod względem stylu – wnosząc do wnętrz nowoczesność, radość i zorganizowanie. Wysokiej jakości designerskie meble biurowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego biura i inwestycja w wizerunek firmy!